o mně

Žila jsem běžný život, pracovala jsem v advokátní kanceláři hodně jsem cestovala. Můj postoj byl vše rychle a výborně zvládnout a běžet dál. Byla jsem hodně ctižádostivá, rychlé tempo a snaha být perfektní mě ale stála dost stresu, vzteku a následně neporozumění s nejbližšími.
Pak se mi narodil syn a život se otočil vzhůru nohama. Představa ideálu se zhroutila. Syn se narodil s vrozenou vadou a měl značné zdravotní problémy. Hodnoty se otočily, ale stres a vztek tu byl stále a v mnohem větší míře. Začala jsem hledat způsob, jak žít v klidu, radosti, jak být skvělou mámou.
A tak do mého života přišla terapeutická metoda "Cesta" a já jsem získala mnohem víc. Našla jsem vnitřní Svobodu. Najednou mi bylo jasné, že tady vždy byla, nikam neodcházela, jen já jsem o ní nevěděla. Teď žiji s vnitřním klidem a rovnováhou. Přestože problémy a zkoušky občas přicházejí, klid a rovnováha je tu stále. Dnes umím najít odpovědi. Naučila jsem se poslouchat svoje tělo. Emoce vítám jako staré přátele, zjistím co přinášejí a nechám je jít. S pochopením sebe jsem otevřela srdce i ostatním, více naslouchám, méně hodnotím. Nechávám otevřeno.:-)
Cesta mi pomáhá jít životem vzpřímeně, s očima otevřenýma, sluchem nastraženým. Teď opravdu poslouchám a slyším, skutečně se dívám a vidím. Cesta mi pomohla odstranit nefunkční programy, podle kterých jsem jednala a žila a nastavit nové, takové, které jdou ruku v ruce s vnitřní svobodou a klidem. Vrátila se mi radost ze života, spokojenost sama se sebou. Už vím, co znamená sebeláska. Mám svůj život ve svých rukách a stále cítím velkou vděčnost za to poznání. Všechno tohle díky Cestě a s Cestou žiji v každém okamžiku. Tady a teď.
I Vy můžete najít co hledáte a já budu ráda Vaším průvodcem. :-)


Absolvovala jsem úplné terapeutické vzdělání pod přímým vedením zakladatelky a propagátorky metody "Cesta" Brandon Bays a získala certifikát akreditovaný terapeut. Současně každoročně absolvuji semináře pořádané v České a Slovenské republice, jako trenérská podpora pro účastníky. 

https://www.brandonbays.cz

https://www.thejourney.com