Pracuji jako terapeut, při přímé práci s klientem terapií Cesta Brandon Bays. Tuto metodu mám mnohokrát ověřenou a osvědčenou na sobě a na práci s klienty. Je to cesta jak se cítit mnohem lépe, odložit své předpoklady, přesvědčení, která už neslouží, limity, rozevřít křídla a vzlétnout.

Dále je možné objednat se na konzultaci, poradenství nebo proces zaměřený na odstranění nesloužících přesvědčení, slibů .... . Zaměření na práci s myslí, změnu myšlení, přenastavení programů a pod... . 

Reference

Zdenka L.: Na začátek musím říct, že jsem celkem praktická a racionální žena. Myslela jsem si, že všechna příkoří a životní situace zvládnu sama. Pravda, doposud jsem zvládala - rozumem, citem a bez pomoci kohokoliv. Během několika měsíců se mi obrátil život naruby. Nejím, nespím a vlastně přestávám lpět na všem, co jsem měla ráda. Štěpánku znám několik let a mám ji za úžasnou ženu, ale jako kamarádku. Když mi nabídla pomoc jako odborná terapeutka, kterou je vzděláním, tak jsem chvíli váhala. Já přece vše dám sama. Ale už jsem vlastně věděla, že bez odborné pomoci tuto situaci nezvládnu. Domluvily jsme si první terapeutické sezení. Co mám čekat? Pod jejím vedením jsem prožila dvě hodiny v naprosté pohodě. Dala mi pocit bezpečí, harmonie, jistoty a klidu. Postupně jsem k ní získala tolik důvěry, že překvapila i mě samotnou. Po návratu domů se ve mě něco zlomilo, uvolnilo a já jsem lépe dýchala a mohla i něco sníst. Domluvila jsem si další sezení a musím říct, že jsem se po další terapii posouvala dále. A to nejen psychologicky, ale i tělesně. Dojímala mě i její starost o mou osůbku, když druhý den po terapiích volala a starala se, jak se mi daří a otázky typu zda jsem jedla a jaká byla noc, to bylo nad rámec její profese terapeuta. To je prostě Štěpánka, pro mě nejen úžasná kamarádka, ale i odbornice, na kterou je spolehnutí. Není jí lhostejné trápení druhých a pomůže jako člověk, ale hlavně profesionálně.

Katarína I.: Moc ďakujem za úžasné a mimoriadne účinné sedenia. Nádherné prostredie a prijatie. Atmosféra bezpečia a dôvery, kde som cítila, že môžem pustiť von naozaj všetky problémy a bolesti.

Jana H.: Se Štěpánkou jsem několikrát prošla terapií Cesta. Oceňuji její rychlý vhled do celé situace a vždy originální přístup ke každému procesu, kde se má mysl a ego chtěly úspěšně vyhnout veškerým mým blokům, strachům a kdoví čemu ještě. Každý proces se Štěpánkou byl jako malý zázrak, po kterém přišla hromada uvědomění a za to jsem velmi vděčná. 

Petra M.: Štepánka je úžasná žena a profesionálna terapeutka. Hneď v úvode Vás odzbrojí svojím optimistickým úsmevom a vľúdnym prijatím. Spomínam si na naše prvé stretnutie. Problémom, ktorý ma už dlhšie obdobie ťažil bola nespavosť. Pred procesom som si nevedela úplne predstaviť do čoho idem a ako to celé zvládnem. Poznáme to všetci, to vnútorné napätie, neistota, pochybnosti... Naše Ego hrá s nami nevedome veľa hier, len aby sme sa nedostali ku skutočnej pravde a nemuselo prísť k zmene. Štepánka ma tu ohromne podržala, jej obrovská empatia, pokoj a istota čoskoro spôsobil, že som doslova padla do pocitu bezpečia a dôvery. Konečne som sa cítila skutočne pochopená a prijímaná v tom, aká som, mohla som byť čímkoľvek a robiť slobodne čokoľvek... Ľahko prišlo ešte väčšie otvorenie, kde som si dovolila ísť hlboko do seba a odkryť dávno potlačenú spomienku. Tá ťaživá emócia trvala len pár sekúnd a dala sa v pohode zvládnuť. Prišla veľká úľava, oslobodenie - Sloboda a prijatie samej seba v tej otvorenej Láske ktorou som zrazu bola a ktorá vyžarovala zo mňa. S príchodom Slobody a znovu nájdenej sebahodnoty odišli moje bezsenné noci, za čo som veľmi vďačná.

Alena B.: Jmenuji se Alena, je mi 58 let a před rokem a půl jsem se dostala do pro mě svízelné rodinné situace. Nejprve jsem se snažila vše zvládat sama bez pomoci všech. Nepříjemné věci se opakovaly a nešlo to zdárně vyřešit jednou pro vždy. Cítila jsem v sobě nervozitu, stres a nemohla spát. V momentě, kdy jsem začala pociťovat vnitřní chvění a odmítala jsem jakoukoli medikaci, jsem se dozvěděla o p. Štěpánce. Zabývá se metodou "Cesty", kdy Vás provází "vašim vnitřním světem". Zpočátku jsem to odmítala a říkala si, že si každý musí pomoci sám. Protože se můj stav nelepšil, rozhodla jsem se to vyzkoušet. Strávila jsem pohovorem (nevím přesně jak to nazvat) asi 2 hodiny s p.. Štěpánkou. Byly to emočně náročné 2 hodiny, kdy jsem se ze svých problémů vyříkávala za cíleného vedení Štěpánky. Když jsme se loučily ještě jsem nebyla schopná posoudit, jak to na mě působí. Po návratu domů jsem o samotě odpočívala. Již první noc po terapii jsem lépe spala a za 5 dní jsem si začala uvědomovat, že lépe spím, méně se zaobírám situací a stávám se racionálnější. Od té doby jsem začala na věc nahlížet jinou a pro mě zdravější optikou. Sama za sebe tuto terapii mohu doporučit těm, kteří si neví rady se svým trápením a chtějí situaci lépe zvládat. Štěpánka odvedla velký kus práce a pro mě to má velký smysl.

Kamila L.: O terapii Cesta jsem věděla již před mým prvním setkání se Štěpánkou, coby terapeutkou této skvělé metody. V minulosti jsem si touto metodou prošla, abych lépe porozuměla některým pocitům, se kterými jsem si nevěděla rady a odkryla staré bolesti, vzniklé v dětství , které mě velmi omezovaly v soukromém životě.
Štěpánku jsem vyhledala po těžké životní zkoušce, kdy jsem se musela vyrovnávat a stále vlastně vyrovnávám se smrtí milovaného člověka. Štěpánka dokázala velmi citlivě a empaticky postupovat, léčit a hojit vše, co bylo v tu chvíli potřebné a možné. Vnímám to teď, s časovým odstupem jako dar, bez kterého bych se jen obtížně vracela do normálního života. Děkuji za tuto terapii, ale děkuji hlavně Štěpánce, protože dokázala být tím pravým průvodcem, kterému jsem se mohla bez obav, v klidu, s důvěrou otevřít a umožnit své duši osvobozující hojení.